- +31 74 750 12 20 |
- Webmail |
- Inloggen MijnPerrit |
- Contact |
- Bel me nu |
- +31 74 750 12 20 |
- Webmail |
- Inloggen MijnPerrit |
- Contact |
- Bel me nu |

0 producten: € 0,00
Foutbericht over ongeldige pagina na installeren van Internet Explorer 5.5 en software van Gator
Gepost op 28-08-2006 - Internet Explorer - 0 reacties
De informatie in dit artikel is van toepassing op:
- Microsoft Internet Explorer 5.5
- Microsoft Internet Explorer 5.5
- Microsoft Internet Explorer 5.5
- Microsoft Windows Millennium Edition
Dit artikel is eerder gepubliceerd onder NL253364
Als het foutbericht dat u ontvangt niet wordt beschreven in dit artikel, raadpleegt u het volgende artikel in de Microsoft Knowledge Base, waarin wordt verwezen naar meer artikelen over foutberichten:
Symptomen
Na installatie van Microsoft Internet Explorer 5.5 wordt mogelijk het volgende foutbericht weergegeven:
Op een computer met Microsoft Windows 95 of Microsoft Windows 98:
Als u op Details klikt, wordt een van de volgende foutberichten weergegeven:
-of-
Op een computer met Windows Millennium Edition (ME):
-of-
Als u de details bij het foutbericht wilt zien, drukt u op ALT+D of opent u het bestand Faultlog.txt in de Windows-map.
Oorzaak
Dit probleem doet zich voor wanneer u software van Gator.com 2000 uitvoert.
Oplossing
U kunt dit probleem oplossen door de software van Gator van de computer te verwijderen:
- Klik op Start, wijs Instellingen aan en klik op Configuratiescherm.
- Klik op Software.
- Klik op Verwijderen om de Gator-software te verwijderen.
OPMERKING: Een andere oplossing is het verwijderen van de GoZilla-software op een computer met Windows 98 Tweede editie waarop Internet Explorer 5.5 wordt uitgevoerd. GoZilla is soortgelijke software als Gator; het zijn allebei downloadmanagers.
Status
Gator.com 2000 heeft Gator versie 1.5.2.5 uitgebracht om dit probleem te verhelpen. Ga de volgende webpagina van Gator voor meer informatie:
De niet-Microsoft-producten die in dit artikel worden vermeld, worden vervaardigd door fabrikanten die geheel onafhankelijk zijn van Microsoft. Microsoft verleent dan ook geen enkele garantie, impliciet noch anderszins, omtrent de prestaties of de betrouwbaarheid van deze producten.
Microsoft verstrekt deze contactinformatie om u te helpen bij het aanvragen van technische ondersteuning. Deze contactinformatie kan zonder aankondiging worden gewijzigd. Microsoft kan derhalve niet instaan voor de juistheid van deze contactinformatie.
Relevante artikelen |
Gekoppelde tagsDLL, Download, Foutbericht, Internet Explorer, Internet Explorer 5, Query, Windows 95, Windows 98, Windows 98 Tweede Editie, Windows ME |
Reacties
Nog geen reacties geplaatst.
