- +31 74 750 12 20 |
- Webmail |
- Inloggen MijnPerrit |
- Contact |
- Bel me nu |
- +31 74 750 12 20 |
- Webmail |
- Inloggen MijnPerrit |
- Contact |
- Bel me nu |

0 producten: € 0,00
XADM: Foutbericht: Kan geen verbinding met de computer met Microsoft Exchange Server maken omdat er netwerkproblemen zijn opgetreden
Gepost op 17-07-2006 - KB: E-mail - 0 reacties
De informatie in dit artikel is van toepassing op:
- Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Symptomen
MAPI-clients, zoals Microsoft Outlook, kunnen geen verbinding maken met een Exchange 2000 Server-computer nadat de GC-server is gereconstrueerd. Als u Outlook gebruikt, wordt een van de volgende foutberichten weergegeven:
U kunt wel toegang krijgen tot de postbus met IMAP4 (Internet Message Access Protocol, versie 4rev1) en POP3 (Post Office Protocol, versie 3).
In het toepassingslogboek van Exchange 2000 Server kan de volgende gebeurtenis zijn vastgelegd:
Als u de GC-server opnieuw opstart, is het probleem niet verholpen. Clients van Outlook 2000 en latere versies die verbinding konden maken voordat het probleem zich voordeed, kunnen nog steeds verbinding maken. Er kunnen echter geen nieuwe clientverbindingen worden gemaakt. Dit probleem treedt op vanwege de waarde in cache die wordt gegenereerd door de functie smart client en Active Directory-verwijzingen (RFR-interface).
Oorzaak
Dit probleem treedt op omdat de NSPI (Name Service Provider Interface) niet is aangekondigd door de GC-server.
Oplossing
Het betreffende probleem is verholpen in Windows 2000 Service Pack 3 (SP3).
Workaround
Als u het probleem wilt omzeilen, degradeert u de domeincontroller tot de oorspronkelijke status, start u de GC-server opnieuw op en wijzigt u de domeincontroller opnieuw in een GC-server.
OPMERKING: voor informatie over het wijzigen van een Windows 2000-domeincontroller in een GC-server raadpleegt u de on line Help bij Windows 2000 Server.
Nadat is gerapporteerd dat de domeincontroller weer wordt aangekondigd als GC-server (door het vastleggen van gebeurtenis-id 1119 in het Active Directory-gebeurtenislogboek), start u de server opnieuw op zodat de NSP-interface wordt aangekondigd.
Stop de Exchange-services en start deze services opnieuw op of start de Exchange Server-computer opnieuw op. Exchange Server zou nu contact moeten kunnen maken met de GC-server.
Meer informatie
Als u meer informatie wilt over Active Directory-verwijzingen, klikt u op de volgende artikelnummers in de Microsoft Knowledge Base:
Relevante artikelen |
Gekoppelde tagsAccess, Cache, Exchange, Exchange 2000, Foutbericht, Office, Outlook, Outlook 2000, Service Pack, Windows 2000, XADM, XCCC |
Reacties
Nog geen reacties geplaatst.
